25 Temmuz 2023’te gönderilecek Whatsapp sözleri, resimleri ve alıntıları

GokyuzuYankilari

Global Mod
Yetkili
Global Mod
Kahveler demleniyor, kuşlar cıvıldıyor ve güneşin ilk ışıkları yeni bir günü müjdeliyor. Güne birlikte gülümseyerek başlayalım ve bu ilham verici sözleri başkalarına ileterek onlara neşe ve kararlılıkla dolu bir günaydın yaşatalım.

İşte birine günaydın dilemek için kullanabileceğiniz bazı şiirler, özlü sözler, alıntılar, resimler ve video mesajlar. Güzel, motive edici, komik, küstah, ironik veya içten sözler – herkes için bir şeyler var.

Salı günü günaydın: 25 Temmuz günün fotoğrafı

Güzel bir günaydın! Bu Salı, 25 Temmuz 2023. Ailenize ve arkadaşlarınıza güne güzel bir başlangıç yapmak ister misiniz?

İşte göndermek için günlük günaydın resmimiz:

Günaydın selamları: sözler, resimler, alıntılar ve şiirlere genel bakış

Arsız ve komik günaydın sözleri

Sabahları komik bir söz, güne başlamayı çok daha kolaylaştırır. Göndereceğiniz komik sözler seçkimizle sabahları insan dostlarınızın yüzlerini gülümsetin:

• Sabahları buruş buruş kalkanlar, gün içinde gelişmek için en iyi fırsatlara sahip olurlar.
    🧘
  • Günaydın kahve!
    ☕
    Kalkma sebebimsin. Ah evet, size de iyi günler!
  • Yorgun gözlerinin bile güneşten ayırt edemeyeceği kadar parlak bir sabah diliyorum sana!
  • Günaydın! Bu sabah kahveme bir fincan mizah karıştırdım.
    ☕
    Gününüz benim espri denemelerim kadar komik geçsin!
    🤓
  • Sabahınız öyle neşeli geçsin ki kuşlar yuvalarındaki erteleme düğmelerine basmaya başlasın!
    🐦
  • Günaydın! Güne gülümseyerek başlayalım ki insanlar ne yaptığınızı merak etsin.
  • Umarım sabahınız o kadar güzel olur ki kahve fincanınız bile neşeyle dans eder!
    ☕
  • Günaydın! Kahve sert olsun
    ☕
    💪
    ve çevrenizdeki insanlar sizinle uyanmak için daha da güçlü olsun!
  • Günaydın! Size günü atlatmaya yetecek kadar kahve
    ☕
    , tadını çıkarmaya yetecek kadar mizah
    😄
    ve sabah mızmızlanmalarıyla baş etmeye yetecek kadar sabır diliyorum!
    🧘
  • Günaydın! Bugün öyle bir gün ki benim kahvemin bile bir kahveye ihtiyacı var!
    ☕
    ☕
  • Sabahınız güneş gözlükleriniz olmadan evden çıkamayacağınız kadar parlak olsun!
    ☀
    😎
  • Bu sabah erken kalktım. Solucan yoktu!
  • Kahvemiz, fincanımdaki sen, tesirin gelsin, geçer yorgunluğum… hem de çabuk!
    ☕
    🙏
İronik günaydın sözleri – sabah homurdanmaları için selamlar ve resimler

Yedinci erteledi ve tekrar döndü: sabah homurdananlar ve geç kalkanlar her şeyden önce bir şey isterler: uyuyabilmek. Acınızı başkalarıyla paylaşırsanız, ayağa kalkmak daha kolay olabilir. Bunun için en iyi giflere, resimlere ve özdeyişlere sahibiz:

• Günaydın hareketlendi, şimdi keyfi yerinde ve güzel bir günle vaktinden önceki bir diyarda yaşıyor
    🧳
    🌄
    .
  • Uyandıktan hemen sonra gülümsedim. Sanırım yüzümü yerinden oynattım
    🤪
    .
  • alarm öldü. Yaş 18:30 Duvar kazası sonucu
    ⏰
    💥
    .
  • Dikkat sabah homurdanması!
    😡
    Önce kahve sonra sohbet
    ☕
    😶
    .
  • Sadece “Günaydın” diyor çünkü “Kapa çeneni!” sosyal olarak pek kabul görmez
    🤬
    .
  • Sabah 6’da uyandığınızı ve ağaçları kökünden sökebilecekmiş gibi hissettiğinizi biliyor muydunuz? Ben de
    🤷
    .
  • Güzeldim, zengindim, seksiydim… ve sonra çalar saat çaldı!
    😭
  • Hayallerinden vazgeçme! Uykuya geri dön!
    🥴
  • Erken kalkmak yanlış yönde atılan ilk adımdır!
    🛌
  • “Günaydın…” “Dondurma çok ince!” “Tanrım, yaz geldi…” “Dondurma çok ince, ÇOK İNCE BUZ!”
    😬
  • Uyanmak? HAYIR! Buna “duyarlı ve zaman hakkında sızlanabiliyor” diyoruz.
    🥱
  • Sabah homurdanmasının
    😤
    üç büyük düşmanı: gün ışığı
    ☀
    , temiz hava
    💨
    ve kuşların dayanılmaz kükremesi!
    🐦
  • Bugünün kıyafet kuralı: yorgana sarılı!
    🛌
  • Sadece uzandığıma yemin edebilirim.
    😫
Günaydın selamları: motivasyonel sözler, resimler ve gün için alıntılar

Doğru motivasyonla, ister diyet ister sigarayı bırakmak olsun, kafanıza koyduğunuz her şeyi başarabilirsiniz. Burada başlamak ve sebat etmek için motive edici ve ilham verici sözler ve alıntılar bulacaksınız.

• Sabaha bir gülümseme verin
    😊
    ve gün de gülümser.
    🌞
    🌻
  • Yataktan kalk ve güne başla!
    🛌
    💨
  • “Birinci gün” ya da sadece bir gün – sizin elinizde
    📅
    💪
    .
  • Her iyi gün iyi bir kahve ile başlar.
    ☀
    ☕
  • Her sabah hayattaki her şeyi değiştirebilecek bir gün başlar.
    🙆‍♂️
  • Bazı günler kendi güneş ışığın olmalısın.
    ☀
  • Günaydın! Sen benim evrenimsin
    💫
    ve içindeki güzel olan her şeysin.
  • Günü kalbinizle
    ❤
    selamlayın ve onu arkadaşınız yapın.
    🤜
    🤛
  • Her sabah kalkıp kendinize YAPABİLİRİM demelisiniz!
    💪
  • Size güzel bir gün
    🌞
    ve bugün herkesin sizi sevmesi
    🥰
    , mutluluğun size eşlik etmesi
    🍀
    ve neşenizi yayması dileğiyle!
    😁
  • Günaydın ve güne güçlü bir başlangıç!
    💯
    🔆
resimler

alıntılar

• “Dünyayı hareket ettirmek istiyorsan, önce kendini hareket ettirmelisin.” (Sokrates)
  • “Şafaktan önce uyanık olmak iyidir; çünkü bu tür alışkanlıklar daha fazla sağlığa, refaha ve bilgeliğe katkıda bulunur.” (Aristo)
  • “Sabah kalktığınızda yaşamanın, nefes almanın, düşünmenin, keyif almanın, sevmenin ne kadar değerli bir ayrıcalık olduğunu düşünün.” (Marcus Aurelius)
  • “Asla durmaya başlama, asla başlamak için durma.” (Çiçero)
  • “Başlamak, konuşmayı bırakıp harekete geçmektir.” (Walt Disney)
  • “Başarılı olmak için değil, değerli olmak için çabalayın.” (Albert Einstein)
  • “Yolunuza yerleştirilen taşlardan güzel bir şey de yapabilirsiniz.” (Johann Wolfgang von Goethe)
  • “Kaderimiz yıldızlara değil, eylemlerimize bağlıdır.” (William Shakespeare)
  • “Şu anda ustalaştığınız her zor durum, gelecekte sizi bağışlayacaktır.” (Dalay Lama)
  • “Güç fiziksel güçten değil, yılmaz iradeden gelir.” (Mahatma Gandi)
  • “Ağır bir kapı bile sadece küçük bir anahtara ihtiyaç duyar.” (Charles Dickens)
  • “Daha iyi olmayı istemekten vazgeçersen, iyi olmayı da bırakırsın.” (Marie von Ebner-Eschenbach)
  • “Mutluluğun sırrı özgürlüktür. Ama özgürlüğün sırrı cesarettir.” (Thukydides)
  • “Dünya senin fikrinle değil, senin örneğinle değişir.” (Paulo Coelho)
  • “Bu dünyada dilediğin değişikliğin kendin ol.” (Mahatma Gandi)
Günaydın: yürekten selamlar ve şiirler

• “Günaydın sevgili dostum! Sana kalbini aydınlatacak ve sana sevgi ve mutluluk dolu bir gün yaşatacak sıcak bir güneş ışını gönderiyorum.”
  • “Sabah sisi endişelerinizden nazikçe uzaklaşsın ve kalbinizde ışıltılı bir iyimserliğe yol açsın. İyi günler!”
  • “Günaydın! Her yeni gün, sevdiğimiz insanlara şükretmek için bir fırsat. Hayatımda olduğun için minnettarım.”
  • “Bu sabah size sevildiğinize ve değer verildiğinize dair güvence versin. Sen benim hayatımda bir nimetsin. Sihirli bir gün geçir!”
  • “Günaydın sevgili ailem! Her gün benim için ne kadar önemli olduğunuzu hatırlatıyor. Size neşe ve uyum dolu bir gün diliyorum.”
  • “Yeni bir sabah, sevgiyi ve bağı paylaşmak için bir hediyedir. Günaydın, kalbim sana ait. Umarım gününüz neşe ve memnuniyetle doludur.”
  • “Günaydın! Bugün bir gülümsemeyle, kalbinizde bir umutla ve sizi her zaman koşulsuz seven birinin olduğunu bilerek uyanmanız dileğiyle.”
  • “Bu sabah size engelleri aşma ve hayallerinizi gerçekleştirme gücü versin. Güçlüsün ve her şeyi başarabilecek kapasitedesin. Sana inanıyorum!”
  • “Günaydın sevgili dostum! Hayatımda olduğun için çok müteşekkirim. Bu gün olasılıklarla dolu olsun ve sana gülümsemek için sayısız neden versin.”
  • “Bu sabah sizi olumlu düşünceler ve ilhamla doldursun. Sen harikasın ve harika şeyler yapabilirsin. Çok keyifli bir gün geçir!”
Şairler için işte birkaç ilham verici şiir daha:

“Gün başlar, güneş parlar

ve gökyüzü ağlasa bile,

sonra beni düşün ve bana inan

Sana güneşi çabucak göndereceğim.”

“Sabah bir öpücük uçarsa,

üzüntü ve endişenizi giderir.

bütün gün kaldır

çünkü senden hoşlandığımı söylüyor!”

“Sabah erken saatlerde cep telefonunuzdan bip sesi geldiğinde,

biri var olduğun için mutlu mu

ve sevgilerimle, saygılarımla,

bütün gününüzü tatlandırın!”

“Erken bir saatte rahatsız etmek istemiyorum.

belki hala benden haber almaktan mutlu olursun!

Sadece bir şeye cesaret etmek istiyorum:

sana içtenlikle günaydın demek için!”

“Uzay ve zamanda bir sabah selamı,

Seni gönderiyorum, zamanı geldi.

İyi günler,

kim sana iyi şans getirebilir.

“İyi günler dilerim,

bugün kimsenin seni rahatsız etmekten hoşlanmadığını.

Bugün senin için her şey yolunda gitmeli

ve birçok şey size neşe getirecek.”

Günaydın: Whatsapp, Telegram ve Co. için video mesajları