İkinci el fiyatına satılan bu yeni iPhone 15 çok lezzetli olacak 🥖

Leila

Global Mod
Global Mod
İkinci el fiyatına satılan bu yeni iPhone 15 çok lezzetli olacak 🥖 iPhone 15 almayı düşünüyorsanız işte hiçbir koşulda kaçırılmaması gereken güzel bir fırsat. Flaş indirimin bir parçası olarak, en son Apple bugün tamamen çılgın bir fiyata satışa sunuluyor. Lütfen bunun sınırlı süreli bir teklif olduğunu ve bu Perşembe akşamı 23:59'da sona ereceğini unutmayın.

Bu tartışmasız günün meselesi ve çevrimiçi marka Rakuten'de de oluyor. Online satış platformu şimdi de iPhone 15'i POMME35 koduyla 669 euro gibi çılgın bir fiyata sunuyor. Markanın resmi sitesine gittiğimizde aynı modelin 128 GB'lık versiyonunun halen 969 euro fiyatla satışa sunulduğunu görüyoruz.

Bu özel Rakuten teklifi aracılığıyla bunu alarak 300 Euro'luk büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Promosyon sayfasında da belirtildiği gibi bu, yeni, mühürlü ve %100 orijinal bir iPhone 15'tir. Sonuç olarak, 24 aylık üretici garantisiyle birlikte gelir; bu, herhangi bir durumda ücretsiz olarak onarılmasını veya değiştirilmesini sağlar. bir çöküşün. Rakuten, 9-15 gün içinde ücretsiz ve hızlı teslimat sağlıyor.

Bu iPhone 15'teki flaş indirimi görmek için burada:

iPhone 15 (siyah) teklifinden yararlanıyorum

iPhone 15 (mavi) teklifinden yararlanıyorum

iPhone 15 (yeşil) teklifinden yararlanıyorum

iPhone 15 (pembe) teklifinden yararlanıyorum

Ayrıca, Fransız mobil ağlarıyla tamamen uyumlu, iki SIM kartı (eSIM yok) barındıracak bir yuvayla birlikte gelen A3092 modelidir. Satın aldığınız üründen memnun kalmadığınız takdirde iPhone 15'inizi 14 gün içerisinde iade etme seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu durumda, paranızın tamamını hemen geri alacaksınız. Rakuten 4 renk sunuyor: siyah, mavi, yeşil ve pembe. Yani seçim yapmakta zorlanıyorsunuz.

iPhone 15: halk arasında neden bu kadar popüler?

Her yıl bildiğimiz başarıyı yakalıyorsa iPhone'un her alanda parıldamasındandır. Bu 2024 modeli de kuralın bir istisnası değil ve kendi lehine büyük argümanlarla birlikte geliyor. Her şeyden önce üstün tasarımı onu rakiplerinden ayırıyor. Kompakt formatı aynı zamanda onu ne çok küçük ne de çok büyük bir telefon haline getiriyor ve bu da çoğu kullanıcının beklentilerine mükemmel bir şekilde uyuyor. Ekran tarafında cihaz, 6,1 inçlik Super Retina XDR OLED ekrana, 2.556 x 1.179 çözünürlüklü, HDR uyumlu, True Tone'a sahip ve geniş renk gamını (P3) destekliyor.

Apple Bionic A16 çipin (2 performans çekirdeği ve 4 enerji tasarruflu çekirdek ile 6 çekirdekli CPU, 5 çekirdekli GPU ve 16 çekirdekli Neural Engine) entegrasyonuyla mümkün kılınan en üst düzey performansa sahip olan iPhone 15'in, Samsung'un Galaxy S24'ü veya Google'ın Pixel 8'i gibi en ileri teknolojiye sahip Android akıllı telefonlarını kıskanacak hiçbir yanı yok. Bu yıl Apple, standart sürümünün, etkileşime girmenizi sağlayan ünlü çentik olan Dynamic Island'a hak kazanmasına da karar verdi. uygulamaları açmanıza gerek kalmadan.

iPhone 15 (yeşil) teklifinden yararlanıyorum

iPhone 15 (pembe) teklifinden yararlanıyorum

Ayrıca bu 2024 sürümündeki diğer büyük değişiklik, Apple'ın tescilli Lightning bağlantı noktası yerine USB-C bağlantı noktasının gelmesidir ki bu da kendi içinde pek bir değişiklik yaratmaz. Üretici her zaman olduğu gibi fotoğraf bölümünü geliştiriyor ve bu iPhone 15, her koşulda, hatta düşük ışıkta bile olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlayacak bir yapılandırmayla geliyor.

48MP geniş açılı ve 12MP ultra geniş açılı çift arka fotoğraf sensörü var. Ön tarafta, her seferinde başarılı selfieler ve portreler çekebilmeniz için 12 MP'lik bir sensör var. Güvenlik konusunda Apple, rakiplerinin çoğunun benimsediği parmak izi sensörüne zarar verecek şekilde Face ID'yi tercih ediyor. Yüz tanıma sisteminin piyasadaki en verimli ve güvenli sistemlerden biri olduğunu ve basit bir bakışla telefonun kilidini açmanıza, kimliğinizi doğrulamanıza veya hassas işlemleri (Apple üzerinden ödeme) yetkilendirmenize olanak tanıdığını söylemek gerekir. Ödeme yapma, uygulamaları indirme vb.).

Özerklik açısından iPhone 15, bu alanda şampiyon olmasa da oldukça iyi bir performans sergiliyor. Temel kullanımın iyi bir gün geçirmesine izin verin. Geri kalanı için akıllı telefon, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 ve hatta NFC gibi bugüne kadar mevcut olan en son teknolojilerden yararlanıyor. 5G açıkça desteklenmektedir ve ultra hızlı internet bağlantısıyla internette gezinmenize, büyük dosyalar indirmenize veya çevrimiçi oyun oynamanıza olanak tanır. Açıkçası bunun için uyumlu bir planınızın olması gerekiyor.

Yazılım tarafında ise Apple'ın akıcı ve sezgisel olmasıyla tanınan mobil işletim sistemi iOS yer alıyor. Telefonun özellikle fotoğraf ve video yetenekleri hakkında daha geniş bir fikir edinmek istiyorsanız, açıkça gözümüze çarpan ve bizce en iyisi olmaya devam eden iPhone 15 testimizin tamamını okuyabilirsiniz. 2024'te seçim

iPhone 15 indirimli fiyata sunuluyor, burayı tıklayın:

iPhone 15 (siyah) teklifinden yararlanıyorum

iPhone 15 (mavi) teklifinden yararlanıyorum

🔴
01net'ten hiçbir haberi kaçırmamak için bizi Google Haberler ve WhatsApp'tan takip edin.
İyi fırsatlarımız hakkında bilmeniz gerekenler

Bu içerik size 01net'in iyi ipuçları uzmanları tarafından sunulmaktadır.
Yazı işleri personeli bu içeriğin üretiminde yer almamıştır. 01net, okuyucularından biri bu makaleye entegre edilen bağlantılar aracılığıyla satın alma işlemi yaptığında tazminat alabilir. Bu yazıda belirtilen fiyatlar çok hızlı bir şekilde değişebilir.