Kült yıldız başka bir western’i vuruyor

Shib

New member
“Colt’ta birkaç fişek daha”

Kült yıldız Terence Hill başka bir western çekiyor

Oyuncu Terence Tepesi.

© Kaynak: Sebastian Kahnert/dpa

Bud Spencer’ın yanında Terence Hill, çok sayıda westeHaberlere kült bir yıldız oldu. Şimdi oyuncu 83 yaşında bir kez daha eyere dönüyor.

Terence Hill, “Benim Adım Hiçkimse”de kıdemli Hollywood yıldızı Henry Fonda’nın yanında rol aldığı Hiçkimse veya “Şeytanın Sağ ve Sol Eli”nde Trinity rolleriyle batı sinema tarihine geçti. Şimdi 83 yaşındaki oyuncu, kült filmlerin vizyona girmesinden 50 yıl sonra yeniden bir western kahramanı oynayacağını duyurdu.

Bild gazetesine konuşan Hill, “Hayranlarıma Colt’ta hâlâ birkaç mermim olacağına söz verdim. Vahşi Batı’da yeni bir gün doğumuna hazırım” dedi.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Hill’e göre, silahlı adam Trinity’yi (Almanca çeviride The Tired Joe/Trinità olarak anılırdı) bir kez daha somutlaştıracağı film üzerindeki çalışmalar yaz gibi erken başlayabilir. Aslında, western türünü gerçekten bitirmişti: “Aslında artık daha fazla western yapmak istemiyordum. Kumaşların bugün benim için hala mistik bir yanı var. Ayrıca şu anda türün yeniden dirilişini yaşıyoruz.

“Yellowstone” gibi dizilerdeki vahşet ya da “Django Unchained” gibi filmlerdeki vahşet ama Hill hiçbir şey kazanamadı. Bu yüzden film acımasız ya da kanlı olmamalı. Geçmiş Western filmlerinde Bud Spencer’la birlikte oynayarak büyük ölçüde kült bir yıldız haline gelen Hill, “Filmlerimizde asla kimseyi öldürmedik ve vahşetten uzak durduk” dedi.

Yeni “Kimse” filminin bununla ilgili olması gerekiyordu.

Terence Hill, haftalık İtalyan gazetesi “7” için filmin konusu hakkında ayrıntılı bilgi verdi: “Daha fazla western yapmak istemiyordum. Bunun anlamsız olduğunu düşündüm, her şeyi yaptım ve daha iyisini yapamazdım. Ama sonra, 19. yüzyılın sonunda köylü ve çok fakir ailesiyle Ligurya hinterlandından Amerika’ya göç eden İtalyan bir rahibenin gerçek hikayesinin yer aldığı bir kitap buldum.” Cincinnati’den “Blandina” lakaplı rahibe, tek başına batıya gittiğini duyduğuna karar verdi.

Hill’e göre “Kimse” karakteri filmin başında rahibeyi üç tehditkar kovboydan kurtarıyor. “’Rahibe ve Silah Üçlüsü’ başlıklı hikaye burada başlıyor. “Silah”ın Billy the Kid olduğu, çünkü aslında hayatında Billy the Kid ile tanıştığı için.”

Haberler/vkoe