Switch 2 daha büyük bir ekrana sahip olmalı

Leila

Global Mod
Global Mod
Switch 2 daha büyük bir ekrana sahip olmalı Yıldızlar, Nintendo'nun yeni konsolunun bu yılki lansmanı için sıraya giriyor gibi görünüyor. Üretici henüz bir açıklama yapmadı ancak analistlerin tahminleri gibi söylentiler de birikiyor.

Mart 2017'de piyasaya sürülen Switch'in yedinci yıl dönümüne(!) yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Yaşı giderek daha acımasızca hissedilen bir oyun konsolu için sıra dışı bir ömür: şu sıralar çıkan “büyük” oyunlar (Tekken 8, Ejderha Gibi: Sonsuz Zenginlik…) Yeterli güç olmaması nedeniyle hibrit konsoldan özenle kaçının.

Nintendo Switch OLED en iyi fiyata Taban fiyat: 349 €

Daha fazla teklif görün

Anahtar için LCD'ye dön

Switch oldukça iyi satmaya devam etse bile Nintendo'nun yeni bir konsol çıkarmasının zamanı geldi! Ve kazanan formülü değiştirmediğimiz için (Switch'in satışı 132 milyon adedi aştı), cihaz daha fazla patatesle mevcut modele pekala benzeyebilir…

Okuyun: Switch 2 – Nintendo'nun gelecekteki oyun konsolu için hazırladığı şey
Sektörün tedarik zincirindeki eğilimleri izleyen Omdia firmasına göre, Bu konsolun 8 inç ekranı olmalıdolayısıyla standart Switch'ten (6,2 inç) ve OLED Switch'ten (7 inç) daha büyüktür. Daha önceki söylentilerde bu yeni ekranın tanımı (1080p) ve ekran frekansı (60 Hz) dahi belirtilmişti.

Bir adım ileri, iki adım geri: Analist Hiroshi Hayase, Switch 2'nin ekranının daha büyük ve daha iyi tanımlanmış olması gerekiyorsa, gelecekteki konsolun bir LCD panelle idare edeceğini ekliyor. OLED'in canlı renklerine ve derin siyahlarına alışkın olan tüm oyuncular için kesinlikle zor olacak bir geri adım.

Cihaz için panelleri tedarik edecek olan kişi Sharp'tır ve bunun muhtemel başarısı, “eğlenceli ekranlar” segmentinin bu bileşenin teslimatını iki katına çıkarmasına olanak tanıyacaktır. Konsolun lansmanı yıl sonunda gerçekleşebilir.

🔴
01net'ten hiçbir haberi kaçırmamak için bizi Google Haberler ve WhatsApp'tan takip edin.
Kaynak :

Bloomberg